Jaro 2024
8.B liga
Datum | Čas | Soupeř | Hřiště |
PO 18.3. | 18:00 | Smarty FC | Hrabákova 2 |
PO 25.3. | 18:00 | Senioři Praha A | Hrabákova 1 |
PO 8.4. | 18:30 | Yakuza | Mikulova 4 |
PO 15.4. | 18:30 | Bohemia Roztyly | Mikulova 4 |
PO 22.4. | 18:30 | Canary FC | Mikulova 4 |
PO 29.4. | 18:30 | FC 1869 | Mikulova 4 |
PO 13.5. | 18:30 | Kerata Chíjos | Mikulova 4 |
PO 20.5. | 18:30 | Libeň SK A | Mikulova 4 |
PO 27.5. | 18:30 | Pětka | Mikulova 3 |
PO 3.6. | 18:00 | Red Leads | Hrabákova 2 |
PO 17.6. | 19:15 | Restart FC | Motorlet 4 |
termíny GEKAD zápasů si můžete přidat také do svého Google kalendáře
Základní informace o soupeřích
Název týmu | historie | podzim 2023 | |
sezon | nejlépe | umístění (V-R-P skóre body) | |
Smarty FC | 3 | 7. liga | 12. místo 7.B liga (1-1-9 17:57 3b.) |
Senioři Praha A | 53 | 6. liga | 5. místo 8.A liga (4-1-6 17:36 9b.) |
Yakuza | 33 | 7. liga | 7. místo 8.I liga (6-0-5 35:21 12b.) |
Bohemia Roztyly | 46 | 3. liga | 11. místo 7.A liga (2-0-9 29:51 4b.) |
Canary FC | 77 | 6. liga | 11. místo 8.H liga (2-1-8 24:62 5b.) |
FC 1869 | 45 | 5. liga | 9. místo 8.B liga (4-2-5 39:41 10b.) |
Kerata Chíjos | 53 | 3. liga | 7. místo 8.B liga (5-1-5 27:33 11b.) |
Libeň SK A | 36 | 5. liga | 11. místo 7.B liga (2-1-8 40:61 5b.) |
Pětka | 13 | 8. liga | 10. místo 8.I liga (3-0-8 22:39 6b.) |
Red Leads | 28 | 6. liga | 10. místo 7.A liga (2-2-7 30:64 6b.) |
Restart FC | 1 | 8. liga | 6. místo 8.B liga (5-1-5 19:27 11b.) |
Vzájemné zápasy
Senioři Praha A
PO 11.9.Senioři Praha A - GEKAD 2:0 (1:0) Hrabákova 1
PO 27.3. Senioři Praha A - GEKAD 11:1 (5:1)Jiřík Hrabákova 1
PO 5.12.Senioři Praha A - GEKAD 0:0 (0:0) Mikulova 1
PO 24.3.GEKAD - Senioři Praha A 1:1 (1:1)Leoš Hrabákova 1
PO 4.6.GEKAD - Senioři Praha A 0:3 (0:1) Hrabákova 2
Yakuza
ST 12.4.GEKAD- Yakuza 3:1 (0:0) Marcel, Strejda, Štěpi Hrabákova 1
ČT 24.9.Yakuza - GEKAD 3:1 (1:0) Bedva Hanspaulka
ST 30.4.GEKAD - Yakuza 3:4 (1:2) David, Leoš, CyrilAritma
ÚT 22.10.GEKAD - Yakuza 6:1 (4:1) Cyril 2x, Leoš 2x, David, Venca Slivenec
ST 11.5.Yakuza - GEKAD 1:2 (0:1) Jiřík 2x Štěrboholy 3
Canary FC
PO 15.5.GEKAD - Canary FC 3:1 (0:1) Strejda 2x, Sam Mikulova 3
PO 28.3.Canary FC - GEKAD 2:3 (1:1) Sam 2x, Bedva Mikulova 1
ÚT 19.4.GEKAD - Canary FC 3:0 (1:0) Venca 2x, David AFK Malešice
ČT 15.10.Canary FC - GEKAD 3:3 (1:1) Garfield, Jiřík, Leoš Stodůlky
Senioři Praha A
PO 20.6.Kerata Chíjos - GEKAD 3:1 (1:0) vlastní Mikulova 2
PO 3.10.GEKAD - Kerata Chíjos 1:4 (0:2) David Zákostelní
Pětka
ST 28.10.GEKAD - Pětka 0:6 kontumačně Mikulova 1
Red Leads
ÚT 9.10.GEKAD - Red Leads 1:4 (0:2) Jiřík Malešice